Rita Ora shfaqet mahnitëse në VMA

Prishtinë | 13 Sht 2023 | 13:18 | Nga Ekonomia Online

Rita Ora tregoi stilin e saj fantastik të veshjes teksa arriti në tapetin e kuq në “MTV Video Music Awards 2023” në New Jersey të martën.

Vasha nga Kosova kishte veshur një fustan të zi pa shpatulla, i cili ishte dizajnuar me mëngë të gjata dramatike për këtë rast.

Ajo e kompletoi veshjen me taka argjendi me shkëlqim dhe platformë.

Këngëtarja i stiloi flokët e saj duke i lënë të lëshuara dhe të ndara në mes. Ajo po ashtu zgjodhi grim joshës.

Rita dukej në humor të shkëlqyeshëm teksa pozonte para kamerave.

Të ngjashme