“Rruga B do të lidhet me rrugën A”, Rama shfaqet nga terreni

Prishtinë | 07 Maj 2024 | 16:17 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Prishtinës Përparim Rama është shfaqur nga terreni, ku po vazhdojnë punimet për hapjen e rrugës “B” dhe lidhjen e saj me rrugën “A”. 

Rama ka treguar poashtu se kanë filluar dhe punimet për ndërtimin e kolektorit në këtë pjesë.

“Po punojmë në hapjen e rrugës “B” dhe lidhjen e saj me rrugën “A”.  Filluam po ashtu me ndërtimin e kolektorit në këtë pjesë”, ka shkruar Rama në Facebook.

Të ngjashme