Shtëpia në Viti cak i hajnave, vjedhin para dhe stoli ari

Prishtinë | 31 Mar 2024 | 11:41 | Nga Ekonomia Online

Një person ka bërë të ditur se ka njoftuar se persona të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e tij në Smirë të Vitisë.

Ai në polici ka raportuar se hajnat kanë demoluar orenditë si dhe kanë vjedhur para dhe stoli ari.

“Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se persona të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e tij duke demoluar orenditë si dhe kanë vjedhur para dhe stoli ari. Rasti duke u hetuar”, thuhet në raportin e policisë.

Të ngjashme