Sonte finalja e Copa del Rey, Reali përballet me Osasunan

Prishtinë | 06 Maj 2023 | 15:33 | Nga Ekonomia Online

Sonte luhet finalja e Copa del Rey në mes Real Madridit dhe Osasunas.

Ndeshja do të nisë nga ora 22:00 dhe do të luhet në stadiumin Estadio de La Cartuja në Sevilla, njofton Klankosova.tv.

Ajo që është e rëndësishme për Realin është rikthimi i kroatit, Luka Modriq, i cili ishte në dyshime edhe për ndeshjen kundër Manchester Cytit.

Por, nuk dihet nëse Carlo Ancelotti do të rrezikojë me këtë taktizim.

Të ngjashme