Dalin pamjet, këto janë fanellat e reja të Realit (FOTO)

Prishtinë | 16 Maj 2020 | 15:12 | Nga Ekonomia Online

Portali i specializuar ‘Footyheadlines’ ka publikuar një model të ri se cila mund të jetë fanella e re e Real Madrid për sezonin e ardhshëm.

Në imazhin e ri të fanellës së Real Madridit të publikuar nga Footyheadlines, qafa (jakat), janë me të bardha, derisa të pjesa e krahëve karakterizohen ngjyrat zi dhe rozë.Ndryshon edhe Logo nga ‘Fly Emirates’, në ‘Emirates, Fluturoni më mirë”./TCH

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme