Etrit Berisha prezanton të dashurën

Prishtinë | 12 Jan 2018 | 10:23 | Nga

Portieri i Kombëtares së Shqipërisë, Etrit Berisha, e ka prezantuar të dashurën bukuroshe.

Përgjithësisht futbollistët janë hermetikë sa i takon jetës private dhe të gjithë habiten kur ndonjëri prej tyre, një ditë të bukur zbulon se është në një lidhje apo është fejuar siç ka ndodhur kohët e fundit. Ertrit Berisha është gjithashtu një nga futbollistët që jetën private e ka ruajtur sa më shumë të tillë deri ditën e sotme.

Më në fund, Etriti na ka prezantuar me të dashurën e tij bukuroshe e cila duket të jetë shumë me fat pasi futbollisti i ka bërë edhe një dedikim romantik

“Jam kaq me fat dhe krenar që të kam zemërush”, shkruan Etriti krah fotos ku çifti ndodhet me pushime në Dubai.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme