Hazard synimi kryesor i Barça

Prishtinë | 12 Kor 2018 | 08:54 | Nga

Ylli i Chelsea, Eden Hazard është caku kryesor i Barcelona për këtë afat kalimtar.

Katalunasit tashmë kanë arritur akord me Arthur Melo, por kanë dështuar në blerjen e Antoine Griezmann.

Po ashtu kanë mbetur pa shërbimet e dy mesfushorëve, Paulinho që është kthyer në Kinë dhe Andres Iniesta që ka shkuar në Japoni.

Tani klubi ka kthyer sytë kah asi i Chelsea për ta mbushur zbrazësinë e mbetur në skuadër, për t’u kthyer në nivelin më të lartë të futbollit europian.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme