Icardi në dyshim për Bolognan

Prishtinë | 10 Shk 2018 | 11:08 | Nga

Icardi është në dyshim për sfidën e nesërme që Interi e zhvillon me Bolognan.

Sipas Gazzetta dello Sport, kapiteni i Interit, Mauro Icardi, ka disa shqetësime muskulore dhe është në dyshim për ndeshjen e nesërme kundër Bolognas.

Sulmuesi argjentinas mungoi në barazimin më Crotonen, por u mendua se do të jetë gati për sfidën me ekipin e Roberto Donadonit në San Siro.

Sido që të jetë, Gazzetta dello Sport raporton se 24 vjeçari është duke punuar shumë që të jetë së paku në stol, ndërsa nga minuta e parë pritet të luajë sërish

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme