Mariano Diaz afër Arsenalit

Prishtinë | 10 Kor 2019 | 19:10 | Nga Ekonomia Online

Mariano Diaz nga edicioni i ardhshëm mund të veshë fanellën e Arsenalit.

Kjo pasi nga “Emirates Stadium” mund të largohet sulmuesi Danny Wellbeck.

Siç bëjnë të ditur mediat angleze “Topçinjtë” janë të interesuar ta afrojnë lojtarin e Real Madridit, shkruan The Sun.

Arsenali ka një buxhet prej 40 milionë euro dhe ka dështuar të kualifikohet për të hyrë në Ligën e Kampionëve.

Diazi është gati për t’u shitur për 18 milionë euro.

Të ngjashme