Murali spektakolar para derbit të Milanos

Prishtinë | 14 Shk 2021 | 22:11 | Nga Ekonomia Online

Një mural spektakolar është shfaqur para stadiumin “San Siro” para derbit të Milanos, ku protagonist janë Romelu Lukaku dhe Zlatan Ibrahimoviq. Javën e ardhshme nuk do të jetë vetëm derbi lokal, por edhe derbi për kreun e tabelës.

Këto dy ekipe luajtën në çerekfinale të Kupës së Italisë, e që u shënua me përleshjen e Lukakut me Ibrahimoviqin.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme