Ndeshja Liverpool – Crystal Palace, ja formacionet

Prishtinë | 19 Gus 2017 | 12:02 | Nga

Liverpool dhe Crystal Palace do të përballen sot, nga ora 16:00, në kuadër të xhiros së dytë të Premierligës

Tabloidi britanik, The Guardian ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express.

Philippe Coutinho, i cili po kërkon transferimin te Barcelona, nuk do të luaj në këtë ndeshje pasi thuhet se është i lënduar.

Por, sipas The Guardian rikthimi i brazilianit në fushë nuk është bërë i ditur nga Liverpool.

Por, si duket mos grumbullimi i Coutinhos nuk ka lidhje me lëndimin, por me zhvillimet e fundit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme