Neymar flet për Realin

Prishtinë | 24 Dhj 2017 | 15:17 | Nga

Neymar e konsideron përballjen me Realin si një finale para finales.

Real Madridi dhe Paris Saint Germaini do të përballen në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve në fillim të muajit shkurt.

Fokusi do të jetë te Neymar Junior, që vazhdon të jetë në ballina të mediave ndërkombëtare për transferimin e mundshme në “Santiago Bernabeu” në vitin 2019.

Sido që të jetë, Neymar nuk ka folur për të ardhmen, por për ndeshjen, që e konsideron si një finale para finales.

“Jemi duke u përgatitur për duelin e madh. Është si një finale që të gjithë po e presin, por e paparashikueshme”, tha Neymar

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme