Raiola ia ofron Pogban Real Madridit

Prishtinë | 11 Pri 2018 | 13:36 | Nga

Real Madridit i ishte ofruar mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Pogba, gjatë afatit kalimtar të janarit, sipas Sports Illustrated.

Raportohet se përfaqësuesi francez i ka prishur marrëdhëniet me trajnerin e Unitedit, Jose Mourinho.

Javën e kaluar, trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, pohoi javën e kaluar se atij i ishte ofruar mundësia për ta transferuar Paul Pogban tre muaj më parë.

Dhe tani raportohet se Mino Raiola ka tentuar ta transferojë klientin e tij edhe në Real Madridit gjatë afatit kalimtar të janarit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme