Reali në Barcelonë për ndeshjen me Espanyolin, injorohen tifozët

Prishtinë | 27 Shk 2018 | 17:01 | Nga

Sipas “Mundo Deportivo”, vetëm Sergio Ramos, Keylor Navas dhe Lucas Vazquez kanë qenë futbollistët që i kanë përshëndetur tifozët.

Real Madridi ka mbërritur në Barcelonë për ndeshjen me Espanyolin sonte.Madrilienët janë pritur nga disa tifozë para hotelit ku do të qëndrojnë, përcjellë Lajmi.net.

Sipas “Mundo Deportivo”, vetëm Sergio Ramos, Keylor Navas dhe Lucas Vazquez kanë qenë futbollistët që i kanë përshëndetur tifozët.Këta të fundit janë ankuar për injorimin nga yjet e Realit.

Sergio Ramos kthehet në ekip pasi ka shërbyer dënimi kundër Alavës

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme