Sarri do të nis negociatat për vazhdim të kontratës me Napolin

Prishtinë | 05 Shk 2018 | 09:21 | Nga

Trajneri italian, Maurizio Sarri po kërkohet nga dy gjigantët evropian, Real Madrid dhe Chelsea për sezonin e ardhshëm.

Por, ai thotë se shumë shpejtë do të nis negociatat me presidentin e Napolit për vazhdimin e kontratës.

“Kontrata? Për momentin kam probleme tjera dhe kjo nuk është një çështje. Dikush do të takohet me presidentin në ditët e ardhshme dhe do të dëgjojë ofertën e tij”, tha fillimisht Sarri për Mediaset Premium.

“Nuk ka probleme ndërmjet meje dhe Aurelios, kjo nuk është një çështje”.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme