Tottenham do ta rifreskojë skuadrën

Prishtinë | 08 Tet 2019 | 16:02 | Nga Ekonomia Online

Drejtuesit e Tottenham janë të interesuar që t’i bëjnë disa ndryshime në klub.

Sipas The Times, Spurs do të fillojnë me vendosjen e Eric Dier në listën e transferimeve, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Pastaj në dispozicion për t’u larguar nga klubi mund të vihen edhe futbollistët si: Christian Eriksen, Danny Rose, Serge Aurier dhe Victor Wanyama.

Krejt kjo për shkak se menaxheri Mauricio Pochettino synon t’i lirojë pozitat për të nënshkruar lojtarë të rinj.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme