Xhaka që tani po mendon për sfidën e kthimit me Benfican

Prishtinë | 19 Shk 2021 | 11:51 | Nga Ekonomia Online

Granit Xhaka thotë se Arsenali do të japë gjithçka në sfidën e kthimit për të kaluar në rundin tjetër të Europa League.

“Topçinjtë” barazuan 1-1 në udhëtim me Benfican dhe tani gjithçka do të vendoset në sfidën e kthimit javën e ardhshme, në stadiumin Emirates.

“Ishte ndeshje e vështirë, gjithçka vendoset javën e ardhshme. Do të japim gjithçka që të kalojmë tutje”, u shpreh Xhaka.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme