Stërmbushet Liqeni i Radoniqit, pamje relaksuese

Prishtinë | 06 Maj 2017 | 13:49 | Nga

Liqeni i Radoniqit ka disa ditë që është stërmbushur dhe sot si dhe shumë herë të tjera ka pamje madhështore dhe shumë relaksuese.

Këtë pamje më madhështore do ta bëjë edhe Fabrika e Re dhe Objekti Administrativ që po ndërtohen me ritme të shpejta, dhe do të përfundohen 1 vit para afatit të paracaktuar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme