Dalin pamje nga aksioni i Policë së Kosovës në veri të Mitrovicës

Prishtinë | 23 Nën 2018 | 08:37 | Nga Ekonomia Online

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës ka zhvilluar në orët e hershme të mëngjesit të sotshëm aksion në Mitrovicën e Veriut.

Raportohet se janë arrestuar katër të dyshuar, kurse burime të pakonfirmuara thonë se arrestimet kanë të bëjnë me vrasjen e Ivanoviqit.

Dy nga të arrestuarit mësohet se janë Dragisha Markoviq dhe Marko Rashiq.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme