Tërmkolli: Këta të VV-së për do fyerje ‘e kallin’ krejt e nisin hetime, si duket po i bëjnë vet

Prishtinë | 21 Pri 2021 | 11:18 | Nga Ekonomia Online

Anëtarja e LDK-së, Melihate Tërmkolli, ka reaguar në lidhje me grafitet të shkruar te shtëpia e deputetetës Adelian Grainca, ku nisën hetimet edhe nga policia.

Tërmkolli, ka akuzuar VV-në se disa fyerje si duket po i bëjnë vetë.

Ajo përmes një postimi tha se VV-së dhe LDK-së disa fyerje ju pëlqejnë e disa jo.

“Këtyre të VV-së dhe kësaj LDK-së do fyerje ju pëlqejnë do nuk ju pëlqejnë, për do e “kallin”krejt, nisin edhe hetime policore, për do e fusin kokën në zallë! Mbase po i bëjnë vetë! Turp! Të pështirë!”, ka shkruar ajo në Facebook.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme