“Unë të du”, vjen me 14 dhjetor nga Dafina Zeqiri dhe Afrim Muçiqi

Prishtinë | 07 Dhj 2023 | 14:55 | Nga Ekonomia Online

Dy emrat e këngëtarëve të njohur të estradës kosovare, Dafina Zeqiri dhe Afrim Muçiqi kanë paralajmëruar projektin e tyre të ri të përbashkët.

Ky bashkëpunim i tyre është i pari dhe është remake i këngës “Unë të du” .

Projekti i përbashkët i dyshes do të jetë më 14 dhjetor.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

Të ngjashme