Urimi i Kryemadhit për Vitin e ri

Prishtinë | 31 Dhj 2017 | 11:35 | Nga

Monika Kryemadhi, kryetare e LSI-së, përmes një mesazhi në rrjetet sociale ka uruar shqiptarët për Vitin e Ri.

“Sot është dita e fundit e vitit 2017!Shijojeni duke iu dhuruar dashuri njerëzve që doni më shumë. Dashuria është e vetmja gjë që nuk të lodh dhe të mërzit, prandaj faleni dhe shpërndajeni pa kursim te familja, miqtë dhe njerëzit që iu rrethojnë dhe kane nevojë. Gëzuar 2018 për të gjithë ju miq dhe shqiptarë kudo që jeni”, shkruan Kryemadhi.

Image

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme