Vetëaksident në rrugën Ferizaj-Nerodime

Prishtinë | 04 Shk 2023 | 13:21 | Nga Ekonomia Online

Një vetëaksident ka ndodhur sot në rrugën Ferizaj-Nerodime, ku një veturë ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policië për Rajonin e Ferizajt, Kanun Veseli.

Sipas tij, s’ka të lënduar nga ky aksident.

“Tani na njoftuan se nje automjet i udhetareve me targa vendore èshte vetê aksidentuar në rrugën Ferizaj- Nerodime afër rest.”Ujëvara”. Nuk raportohet për persona të lënduar. Patrulla e policisë ka dalë në vendin e ngjarjes”, ka thënë Veseli për Express.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme