Wanda Nara del pa mbathje midis Parisi

Prishtinë | 02 Nën 2022 | 23:33 | Nga Ekonomia Online

Wanda Nara është kthyer tashmë pasi qëndroi disa kohë në Argjentinë, Evropë për të parë fëmijët e saj.

Ajo fillimisht vizitoi Stambollin ku ish-partneri i saj, Mauro Icardi, po luan me fanellën e Galatas, më pas mori fëmijët e saj dhe vizitoi Londrën e Parisin.

E teksa ndodhej në kryeqytetin francez, nëna e 5 fëmijëve vendosi të zhvillonte një set fotografik, i cili bëri menjëherë bujë në rrjetet sociale.

Nara është fotografuar nën Kullën Eiffel pa veshur të brendshme. Trupi i saj ishte i mbuluar nga një pallto lëkure e shtrenjtë, të cilën e la të hapur në fund duke zbuluar një tatuazh pranë pjesëve intime.

Wanda Nara e cila ka 15.5 milionë ndjekës vetëm në “Instagram” shkaktoi një “tërmet” me fotosesionin e saj të ri dhe komentet vërshuan në rrjet. Pasi firmosi divorcin e saj, Uanda Nara publikon fotot hot me të dashurin e ri.

Këngëtari L-GANTE ka publikuar këngën e tij më të re “El Último Romantico”, ku në klip shfaqet dhe Wanda Nara. Çifti u shfaq gjatë klipit i zhveshur në krevat dhe duke i dhënë njëri-tjetrit puthje intime dhe të nxehta.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme