Berisha merr mbështetje dhe përkrahje nga mërgimtarët

Prishtinë | 11 Tet 2021 | 16:24 | Nga Ekonomia Online

Kandidati për kryetar të komunës së Istogut, Bekë Berisha takoi mërgimtarët të cilët nuk kanë ardhur vetëm për familjet e tyre gjatë pushimeve por të bëjnë ndryshimin e nevojshëm për Istogun.

Berisha tha se mori mbështetjen e duhur për zbatimin e programit të tij, i cili do të fillojë pas 17 tetorit.

Postimi i plotë:

Mërgimtarët nuk po vijnë te familjet e tyre vetëm gjatë pushimeve, tani kanë ardhur që së bashku me familjet e tyre të bëjnë ndryshimin e nevojshëm për Istogun.

Në Drejë te familja Berisha morëm mbështetjen e duhur për zbatimin e programit tonë, i cili do të filloj pas 17 tetorit.

Faleminderit e na priftë e mbara!

121

Të ngjashme