Berisha ndan mirënjohje për themeluesit e AAK-së, në Istog: Kontributi juaj do të jetë frymëzim për gjeneratat e reja

Prishtinë | 11 Tet 2021 | 11:52 | Nga Ekonomia Online

Kandidati për kryetar të komunës së Istogut, Bekë Berisha ka ndarë mirënjohje të veçantë për themeluesit e AAK-së në Istog, 2000-2001.

Berisha tha se i gjithë kontributi është vazhdimësi e punës së palodhur dhe vullnetit të madh i të gjithë juve këto dy dekada.

Postimi i plotë:

Me nder dhe kënaqësi të veçantë ndamë mirënjohje për themeluesit e AAK-së në Istog, 2000-2001. “Kontributi juaj do të qëndrojë përgjithmonë frymëzim për gjeneratat pasuese si dhe rinisë së Istogut. Nderoheni për punën e panderprerë për organizimin dhe rritjen e Aleancës për Ardhmerinë e Kosovës.” Suksesi ynë, është vazhdimësi e punës së palodhur dhe vullnetit të madh i të gjithë juve këto dy dekada.

https://www.facebook.com/beke.berisha.7/videos/581202156413953

Të ngjashme