Berisha: Pika e dytë e planprogramit tim është punësimi i të rinjve për të mos ikur nga Kosova

Prishtinë | 28 Sht 2021 | 16:50 | Nga Ekonomia Online

Kandidati për Komunën e Istogut nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Bekë Berisha ka theksuar pikën e dytë të planprogramit të tij, e që është qeverisja me qytetarët, duke u mundësuar atyre punësim dhe perspektivë që të mos ikin nga vendi i tyre.

Madje në plaporgramin e tij parashihet gjithashtu zhvillim ekonomik dhe përfaqësim dinjitoz të bizneseve.

Postimi i tij i plotë:

Pika e dytë e planprogramit tim,
•Qeverisja me qytetarët!
2/12✅

No description available.

Të ngjashme