Berisha takim me qytetarët derë më derë, premton përmisim të infrastrukturës në çdo cep të Istogut

Prishtinë | 10 Tet 2021 | 20:12 | Nga Ekonomia Online

Kandidati për kryetar të komunës së Istogut, Bekë Berisha ka vazhduar takimet me qytetarë në çdo lagje e fshat, derë më derë, duke shpalosur programin qeverisës për katër vitet e ardhshme.

Sipas Berishës, programi i tij përfshinë përmisimin e infrsatrukturës në çdo anë të Istogut.

Postimi i plotë:

Përmirësimi i infrastrukturës në çdo anë të Istogut është prioritet i planprogramit tonë. Për Istogun e guximit dhe urtësisë! 121

https://www.facebook.com/watch/?v=262997088921602

Të ngjashme