Haliti i LDK-së vazhdon takimet derë me derë, përkrahet fuqishëm nga Radivojci

Prishtinë | 11 Tet 2021 | 22:27 | Nga Ekonomia Online

Kryetari aktual dhe kandidati për kryetar të komunës së Vitisë, Sokol Haliti bashkë me kandidatin Leutrim Januzi kanë vizituar banorët e Radivojcit.

Haliti e vazhdoi vizitën edhe te familja Januzi, ku mori përkrahje dhe mbeshtetjen e duhur.

Postimi i plotë:

Së bashku me kandidatin Leutrim Januzi takova banorët e Radivojcit. Gjithashtu vizituam familjen Januzi e cila na i hapi dyert e saj! Faleminderit Radivojc për përkrahjen e madhe! S.H

Të ngjashme