Nura e Lushtaku: Mirënjohje të thellë për mbështetjen që po marrim në çdo cep të Skenderajt

Prishtinë | 10 Tet 2021 | 20:47 | Nga Ekonomia Online

Prelloci, Çirezi, Krasmirofc dhe Dasheci ishin fshatrat e radhës që mbajti tubim madhështor kandidati për kryetar të komunës së Skenderajt, Fadil Nura bashkë me kryetarin e degës së PDK-së në Skenderaj.

Nura i siguron qytetarët e Skenderajt se po i vinë ditë të mira, andaj edhe shpreh mirënjohje për mbështetjen qe po marrin në çdo tubim.

Postimi i plotë:

Zemra mal për vendin ku u linda, ku u rrita dhe u bëra ky që jam. Këtu kam rrënjë, nga këtu nisi gjithçka e nga këtu do të vazhdojë t’u shërbej me përulësi, përgjegjësi e respekt. Prelloci Nga këtu ju siguroj se Skenderajt po i vijnë ditë më të mira, për secilin qytetar që jeton këtu dhe për secilin që do të jetë pjesë e së ardhmes së këtjj vendi. Ju falënderoj nga thellësia e zemrës për këtë mbështetje Çirez, Prelloc, Baks, Krasmirofc dhe Dashec! Në veçanti Kozhicën(kushërinjtë) Faleminderit gjithandej! #PDKNUKTHYHET #FADILNURA177 #MESAMILUSHTAKUN

Të ngjashme