Arbana Osmani e pranon publikisht se ka kryer ndërhyje estetike, ja cilën pjesë të trupit ka bërë moderatorja

Prishtinë | 22 Shk 2024 | 15:43 | Nga Ekonomia Online

Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka pranuar publikisht se ka bërë ndërhyje estetike.

Teksa ka postuar në Instagram disa foto, ajo ka treguar se për herë të parë ka bërë botox në fytyrë dy vitë me parë pak para fillimit të “Big Brother VIP”.

“Botoxin e kam bërë për herë të parë para dy vitesh, përpara fillimit të “Big Brother’, vetëm tek zona e ballit. Kisha tmerr, fikë normal,por që më pëlqeu rezultati dhe e ripërsërita pas 6 muajsh.”– u shpreh Arbana.

Të ngjashme