Beyonce SURPRIZON fansat me albumin ri gjatë Super Bowl 2024

DUBAI, UNITED ARAB EMIRATES - JANUARY 21: Beyoncé performs on stage headlining the Grand Reveal of Dubai's newest luxury hotel, Atlantis The Royal on January 21, 2023 in Dubai, United Arab Emirates. (Photo by Mason Poole/Parkwood Media/Getty Images for Atlantis The Royal)
Prishtinë | 12 Shk 2024 | 10:31 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja me famë botërore, fituese e shumë çmimeve Beyonce ka bërë surprizë për fansat e saj, duke njoftuar ardhjen e albumit të ri me 29 Mars.
Këngëtarja gjithashtu zbulojë emrat e dy këngëve të saj të ardhshme, duke i bërë të ditur në faqen e saj zyrtare. E para quhet ‘Texas holdom’, e cila i dedikohet shtetit të saj të origjinës, dhe e dyta titullohet ‘16 carriages’.
Që ti japë një kuptim edhe më të mahnitshëm Beyonce gjithashtu shpërnda në Instagramin e saj një këputje me muzik nga vendit i Taxas.
Me këtë Beyonce provoi ta ‘thej’ trondit internetin, dhe duket se pati suksses.


Ky lajm shënon albumin e parë të Beyones që pas përfundimtë të turit të saj botëror ‘Renaissance’ në tetor të 2023.
42 vjeçarja reaizoi albumin e saj të 9-të në studio ‘Renaissance’ me 29 korrik në vitin 2022, dhe shumë shpejt pushtojë botën me stuhin e saj. /Ekonomia Online/

Të ngjashme