Bruna Biancardi konfirmon ribashkimin me Neymar në ditëlindjen e tij

Prishtinë | 07 Shk 2023 | 17:36 | Nga Ekonomia Online

Ditëlindja ishte një festë e dyfishtë për futbollistin brazilian, Neymar.

Futbollisti, i cili mbush 31 vjeç këtë të diel (5 shkurt), i ka dhënë vetes një shans të dytë me ish të dashurën e tij, Bruna Biancardi, disa muaj pasi ata njoftuan ndarjen e tyre.

Edhe pse thashethemet për ribashkim qarkullonin prej disa ditësh, konfirmimi nuk ka ndodhur deri më tani nga ane çiftit.

Modelja 27-vjeçare ka marrë përgjegjëse për t’i treguar botës se ata kanë rifilluar romancën e tyre duke përfituar nga rasti i ditëlindjes së lojtarit të PSG-së.

“Gëzuar ditëlindjen. T’i thashë të gjitha sot. Unë do ta vendos këtë foto të vogël këtu vetëm për regjistrim. Viti juaj i ri qoftë i pabesueshëm dhe i bekuar! Mos ju mungofshin arsyet për të festuar, miqtë në krah, arritjet, shumë qëllime dhe shëndet. Zoti le të vazhdojë të mbrojë marrëdhënien tonë. Unë të dua! Gjithmonë llogarisni tek unë”, ka shkruar modelja bashkë me dy foto në të cilat ata shihen bashkë.

Postimi i plotë:

Të ngjashme