Çeku: Kriminelët në veri veçse dihen, radha e Prokurorisë

Prishtinë | 05 Qer 2023 | 15:36 | Nga Ekonomia Online

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrulla Çeku, ka thënë se pas punës së jashtëzakonshme të institucioneve të sigurisë për identifikimin e kriminelëve në veri, radhën e ka Prokuroria që të merret me ta.

“Kriminelët në veri tash veçse dihen. Ata kanë emër e mbiemër. Institucionet e sigurisë po bëjnë punë të jashtëzakonshme në identifikimin e tyre. Tash është radha e Prokurorisë”, ka shkruar Çeku.

Të ngjashme