“Dardanët”, gati për ndeshjen e sotme

Prishtinë | 28 Mar 2023 | 17:54 | Nga Ekonomia Online

Kosova do të përballet sot me Andorrën, në kuadër të ndeshjes së dytë kualifikuese për Kampionatin Evropian.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”, me fillim nga ora 20:45.

Në lidhje me këtë përballje tashmë gati janë tifozët “Dardanët”, që kanë vendosur banerat dhe flamujt në pjesën ku do të jenë të vendosur.

Kujtojmë, Kosova në përballjen e parë barazoi me Izraelin 1-1, në Tel Aviv.

Të ngjashme