Dështon promovimi i librit nga ish-kryeministri Hoti

Prishtinë | 05 Qer 2024 | 14:53 | Nga Flutura Sogonjeva Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ka dështuar  promovimi i librit “EKONOMIKSI BASHKËKOHOR I PUNËS: Teoria dhe politikat publike”, i përkthyer nga ish-kryeministri, Avdullah Hoti, raporton Ekonomia Online.

Ndonëse ishte e paraparë që ky libër të promovohej sot, kjo nuk u bë për shkak të mospjesëmarrjes së duhur.

Ceremonia e parapërgatitur për sot, u tha se do organizohet për një datë tjetër.

Prezent ishin vetëm disa persona, njohës të fushës se ekonomisë, kolegë të ish-kryeministrit Hoti.

Të ngjashme