Dhunë në një familje në Prishtinë, burri rreh gruan dhe vajzën

Prishtinë | 05 Mar 2023 | 09:42 | Nga Ekonomia Online

Një burrë ka ushtruar dhunë fizike ndaj gruas dhe vajzës së tij.

Pas intervistimit i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, njofton policia në raportin e saj 24-orësh.

Njoftimi i plotë i policisë:

DHUNË NË FAMILJE/Prishtinë 04.03.2023 – 11:00. Është arrestuar i dyshuari kosovar, për shkak se kishte sulmuar fizikisht viktimat femra kosovare (bashkëshorten dhe vajzën e tij). Pas intervistimit i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të ngjashme