‘Do të jem gjithmonë adhuruesja e tij’, Kim bën deklaratën e papritur për Kanye

Prishtinë | 21 Qer 2021 | 16:45 | Nga Ekonomia Online

Kim Kardashian thotë se do të jenë miq gjithmonë me Kanye West pas divorcit.

Martesa e Kim Kardashian dhe Kanye West mund të ketë mbaruar, por ata do të “jenë gjithmonë familjarë”, sipas yllit të “Keeping Up With the Kardashians”.

‘Ishte bashkëshorti im për shumë kohë, kështu që unë nuk mund ta shoh atë duke u zhdukur,’ i tha ajo Andy Cohen. “Unë do të jem përgjithmonë adhuruesja më e madhe e Kanye. Ai është babai i fëmijëve të mi. Kanye do të jetë gjithmonë familja ime.”

Kardashian shtoi se ajo dhe West tani kanë “një marrëdhënie të mrekullueshme bashkë-prindërore” dhe se ajo “e respekton atë aq shumë”.

Kardashian nuk pranoi të jepte një arsye të veçantë sidoqoftë, ajo më parë rrëfeu në “KUWTK” se ishte ndjerë e vetmuar në martesën e tyre.

Linku: https://pagesix.com/2021/06/17/kim-kardashian-says-shell-always-be-friends-with-kanye-west/

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme