Dua Lipa me një tjetër çmim të rëndësishëm

Prishtinë | 02 Dhj 2018 | 15:08 | Nga Ekonomia Online

Mbrëmjen e kaluar është mbajtur “Variety Hitmakers Brunch 2018”, në të cilin shumë fytyra publike morën pjesë.

Në mesin e këtyre fytyrave ishin edhe Dua Lipa e Bebe Rexha, ku u nderuan të dyja me çmime të rëndësishme.

Dua Lipa u nderua me çmimin si ‘Artistja më e suksesshme e vitit’.

Lipa më vonë postoi edhe një foto falënderuese për të gjithë ata që i kishin ndihmuar dhe ndihej tejet me fat që ishte ne mesin e gjithë atyre këngëtarëve, producentëve dhe tekstshruesve.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme