Në Prince Coffee Shop tani mund të porosisni “online” përmes shërbimit “delivery”

Prishtinë | 08 Pri 2020 | 10:57 | Nga Ekonomia Online

Aroma dhe shija e kafesë së Princit nuk do t’ju mungojë më. Qytetarët e Prishtinës dhe Pejës që nga sot ato mund t’i porositin “online” përmes shërbimit “delivery”.

Stafi i Prince Coffee Shop janë përkujdesur që në këto ditë të qëndrimit në karantinë t’ju sjellin në adresën tënde kafe dhe jo vetëm.

Pjesë e “Quarantine Menu” përveç kafeve janë edhe pijet smoothie, sallatat, sandviçët dhe ëmbëlsirat për të cilat shquhemi ne.

Ju qëndroni të sigurt nëpër shtëpitë tuaja, ne përkujdesemi për shijen dhe aromën tënde të preferuar.


Fjalë Kryesore:

Të ngjashme