Finalja në Shqipëri, gjyqtari i Premier League po e ndanë drejtësinë në “Air Albania”

Prishtinë | 26 Maj 2024 | 19:24 | Nga Ekonomia Online

Është duke u zhvilluar ndeshja mes Partizanit dhe Egnatias, finalja e playoffit në Superioren e Shqipërisë.

Takimin në “Air Albania” është duke e gjykuar referi i njohur nga Premier League, Anthony Taylor.

Taylor u ftua nga Federata Shqiptar e Futbollit për ta gjykuar këtë super finale.

Kujtomë që për herë të parë në Shqipëri kampionati vendoset me ndeshjet e playoffit.

Screenshot

Të ngjashme