Irina Shayk i lë pak vend imagjinatës me paraqitjen provokuese në bikini gjatë pushimeve në Ibiza

Prishtinë | 07 Gus 2022 | 10:54 | Nga Ekonomia Online

Të gjithë sytë ishin te Irina Shayk teksa ajo shkoi për të notuar me kolegen e saj supermodelen Stella Maxwell dhe një grup miqsh, ndërsa po shijonin një muzg të bukur së bashku në fund të një dite tjetër me diell në Ibiza, Spanjë të premten pasdite.

Pasi u zhyt në ujin e bruztë, vajza 36-vjeçare me veshje banje të “Sports Illustrated” u ngjit në një shkallë dhe pozoi për disa fotografi solo me flokë të lagur, shkruan DailyMail.

Maxwell, e cila u bë një modele e “Victoria’s Secret” në vitin 2015 dhe është fytyra e markës së kozmetikës “Max Factor”, bëri një paraqitje të shkurtër të mesit të saj të tonifikuar me një palë pantallona të shkurtra.

Ndërsa ishte në oqean, Shayk, e cila po shijonte një kohë të rrallë larg vajzës së saj pesëvjeçare Lea, u duk se po përjetonte një ‘shpërthim’ teksa ajo shkëmbente një të qeshur me miqtë e saj.

Në një moment, ajo madje mori një përqafim nga një mike e veshur me bikini, e cila i mbante këmbët teksa qëndronte pezull mbi det në një shëtitore.

E mbushur me gëzim, ish-e dashura e reperit Kanye West ngriti duart lart si ngazëllim dhe shfaqi buzëqeshjen e saj të ndritshme.

Grupi dukej se po e shfrytëzonte sa më shumë kohën e tyre në parajsën e plazhit teksa përziheshin dhe pinin pije alkoolike.

Më vonë, Shayk u pa duke pirë një pije nën një ombrellë ndërsa bisedonte me miqtë e saj.

Të shtunën në mëngjes, mbretëresha e pasarelave publikoi një sërë pozash rrëqethëse në të njëjtat dy pjesë teksa pozoi në gjunjë për një të improvizuar në një shëtitje.

Të ngjashme