Ish-deputeti i PDK-së viziton babain e Thaçit në Burojë

Prishtinë | 31 Dhj 2021 | 12:42 | Nga Ekonomia Online

Ndonëse djali i tij ndodhet në paraburgim në Hagë, babai i ish-presidentit Thaçi vizitohet shumë shpesh nga bashkëpunëtorët e të birit.

Një vizitë të tillë ai e pranoi edhe sot me rastin e festave të fundvitit.

Atë në Burojë e vizitoi sot Nait Hasani, ish-deputet i PDK-së dhe së fundmi ambasador i Kosovës në Shqipëri.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme