Kështu dukej Efi para ndërhyrjeve plastike

Prishtinë | 09 Shk 2023 | 17:58 | Nga Ekonomia Online

Efi Dhedhes është eleminuar të martën nga Big Brother VIP Albania.

Ajo ishte në nominime me Luizin dhe Kiarën – të cilët u vendosën nga Dea Mishel.

Ish-konkurrentja gjatë kohës sa ishte brenda u përkrahë nga publiku për natyrën e drejtpërdrejtë që kishte.

Së fundi asaj i është publikuar një fotografi se si ishte ajo fëmijë dhe pa ndërhyrje estetike – edhe pse kjo e fundit ka treguar se ka korrigjuar hundën.

Të ngjashme