Khloe Kardashian i nënshtrohet një metode të re për ta luftuar ankthin

Prishtinë | 24 Jan 2020 | 14:10 | Nga Ekonomia Online

E pasur, e bukur, e njohur…, por kjo nuk mjafton. Për ta zvogëluar ankthin që e përjeton, Khloe Kardashian ka nisur të shkojë në hipnoterapi.

Pjesëtarja e klanit Kardashian/Jenner nuk e ka të lehtë të përballet me famën dhe kritikat e vazhdueshme që i drejtohen në rrjetet sociale.

Për këtë arsye, ajo ka provuar terapi të shumta, ndërsa hipnoterapia është e vetmja që po i ndihmon.

Burime pranë familjes Kardashian/Jenner kanë thënë se Khloe është nën stres të vazhdueshëm, pasi mendon se nuk është e mirë sa duhet, prandaj ndihet në ankth dhe depresion. 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme