Zaimina Vasjari dhe vajza e saj, Khloe shndërrohen në Maleficent për festën e Halloween

Prishtinë | 31 Tet 2019 | 15:04 | Nga Ekonomia Online

Sot më 31 tetor festa e Halloween po kremtohet në të gjitha trojet shqiptare dhe jo vetëm. 

Kjo festë, e cila ka nisur nëpër botë ditë më parë, vazhdon të sjell gjëra të ndryshme, e kostume mjaft të veçanta të kuruara në çdo detaj nga personazhet e famshme, përfshirë edhe yjet shqiptare.

Së fundmi, për Halloween ka vendosur të maskohet edhe këngëtarja nga Shqipëria, Zaimina Vasjari, bashkë me vajzën e saj të vogël, Khloe./T

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme