Çfarë po ndodhë mes Khloe dhe Tristan?

LOS ANGELES, CA - MARCH 10: Tristan Thompson and Khloe Kardashian pose for a photo as Remy Martin celebrates Tristan Thompson's Birthday at Beauty
Prishtinë | 24 Sht 2019 | 09:12 | Nga Ekonomia Online

Tristan Thompson së fundmi la një koment në fotografinë e Khloe Kardashian në Instagram.

Kur Tristan pa imazhin, ai shkroi: ‘e përsosur’, së bashku me një emoji në formë të zemrës.

Fansat shpejt vunë re komentin por ai vendosi ta fshijë atë.

Edhe pse Khloe dhe Tristan u ndanë në fillim të këtij viti pasi ai u kap duke e tradhtuar me Jordyn Woods, duket sikur marrëdhëniet e tyre janë të mira.

View this post on Instagram

❥ Channeling Anna Nicole Smith from her Guess campaign ❥

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme