Konjufca: Bajrami na kujton që të jemi të bashkuar

Prishtinë | 01 Sht 2017 | 11:14 | Nga Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Përfaqësuesi i Vetëvendosjes, Glauk Konjufca, i cili ishte për urime në Bashkësinë Islame, tha se festa e Kurban Bajramit ua kujton sakrificën dhe parimin që të jenë së bashku të gjithë së bashku.

Konjufca ka uruar të gjithë për festën e Kurban Bajramit me shpresën që vitin e ardhshëm ta gjejë Kosovën më mirë se sa sot.

Të ngjashme