Angjelina e ka harruar këngën, por trupin e ka në super-formë

Prishtinë | 10 Gus 2020 | 23:41 | Nga Ekonomia Online

Artistja Anxhelina Hadërgjonaj që një kohë të gjatë është kthyer në Shqipëri dhe aktualisht po shijon pushimet në qytetin e Vlorës.

Bukuroshja, e cila numëron ndjekës të shumtë në rrjetet sociale, po vazhdon t’i mbajë të azhurnuar për më të rejat në jetën e saj.

Krahas kësaj, 26 vjeçarja për disa ditë radhazi ka sjell imazhe e video atraktive duke vënë në fokus linjat trupore.

Në postimin e fundit, krijuesja e hitit “Kopje pa kuptim” vjen e mrekullueshme gjersa shquhet për fizikun e saj të bujshëm.

Anxhelina ka më shumë se pesë vite që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor edhe pse ka paralajmëruar rikthimin në skenë.

View this post on Instagram

Sunny hunny 😎

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

View this post on Instagram

💧

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

View this post on Instagram

Sliving 😋

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

View this post on Instagram

🌊

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

View this post on Instagram

Your sunset for the day 😋🌅

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

Të ngjashme