Arbenita tregon fizikun perfekt me veshje plot stil

Prishtinë | 11 Sht 2021 | 14:22 | Nga Ekonomia Online

Modelja ka shkëlqyer në paraqitjen e fundit në Instagram.

E veshur elegante me një dukje perfekte, bukuroshja brune ka mahnitur me fizikun e saj.

Arbenita, ka zgjedhur një palë xhinse dhe një bluzë duke i kombinuar me një palë take dhe syze në sy.

“Urrejtësit do t’ju shohin duke ecur mbi ujë dhe do të thonë sepse nuk mund të notosh”, ka shkruar modelja në përshkrimin e postimit të saj.

Ndryshe, ajo së fundmi ka qenë në pushime derisa nuk i kanë munguar edhe imazhet e shumta nga atje.

Të ngjashme